magda ostrowska

Cześć! Mam na imię Magda. Jestem zwykłą, chociaż multipotencjalną dziewczyną, a moją supermocą jest „ponadludzki głód wiedzy”. Odkrywam, sprawdzam, testuję, nieustannie się uczę i kręci mnie ogrom randomowych tematów. Ta mnogość zainteresowań spowodowała, że w życiu robiłam już bardzo wiele, a wszystko to w pogoni za satysfakcją z pracy i zawodowym spełnieniem.

Obecnie jestem szefową Klubu PSC, prowadzę też butikową agencje kreatywną, w której robimy fajne strony, blogi, sklepy i platformy kursowe dla twórców internetowych.

Chociaż Przedsiębiorczość to moje drugie imię, na pierwsze mam Magda. Bądźmy w kontakcie.

NAPISZ DO MNIE!

magda@dopracowani.pl

Follow
Follow

WSPÓŁPRACA

Cześć, mam na imię Magda, jestem autorką podcastu o supermocach oraz bloga o pracy, biznesie i zarządzaniu projektami. Dowiedz się dlaczego warto ze mną współpracować i co mogę ci zaoferować

01

STAWIAM NA WIARYGODNOŚĆ I OTWARTĄ KOMUNIKACJĘ

Na blogu Dopracowani, znajdziesz wiele wartościowych artykułów, napisanych w bardzo przystępny sposób, z przymrużeniem oka i sporą dawką dystansu. To samo dotyczy moich podcastów. Bardzo zależy mi aby nie zawieść zaufania swoich czytelniczek oraz słuchaczek, dlatego niezależnie od profilu działalności, opowiem historię twojej marki w sposób rzetelny, a jednocześnie angażujący i bezpretensjonalny. Po ludzku. Dla ludzi. Po prostu.

B2B (BUSINESS 2 BUSINESS)
B2C (BUSINESS 2 CONSUMER)
H2H (HUMAN 2 HUMAN)

02

AŻ W GŁOWIE MI HUCZY OD POMYSŁÓW

Spójrzmy prawdzie w oko, na tym etapie ani blog Dopracowani, ani mój podcast, chociaż bardzo angażujące, nie należą do największych. Dlatego oprócz wykorzystania ich jako medium, mogę zaoferować w ramach współpracy, swoje bogate doświadczenie, kompetencje, pomysłowość i nieokiełznany entuzjazm. Zaręczam. Warto.

03

MOIM PODSTAWOWYM WYRÓŻNIKIEM JEST NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I TO ZARÓWNO POD WZGLĘDEM MERYTORYCZNYM, JAK I WIZUALNYM

Zawsze starannie dobieram partnerów do współpracy – czy to na blogu, czy w swojej firmie. Dzięki takiemu podejściu możesz mieć pewność, że twoja marka nie zginie w tłumie, a efekt współpracy będzie na najwyższym poziomie. Ku radości czytelniczek, firmy, którą reprezentujesz i mojej – jako autorki tego bloga♥

Jestem otwarta na różne formy współpracy na wszystkich platformach i profilach

FORMY WSPÓŁPRACY

Artykuł sponsorowany

Nie zamierzam dublować instrukcji obsługi, ani treści marketingowych dostępnych na twojej stronie www. Dlatego. Reklamowany produkt lub usługę, na pewno przedstawię w kontekście szerszego zagadnienia, wpisującego się w tematykę tego bloga. W cenie artykułu, uwzględniona jest również promocja w Social Mediach. CENA: od 750 zł.

Promocja w podcaście

Tematyka mojego podcastu jest nieco odmienna od bloga, bo zamiast na pracy i biznesie skupiam się na supermocach. Pomimo, że podcast wystartował całkiem niedawno, wzbudza bardzo duży entuzjazm, jeżeli więc twoja marka wpisuje się w ten lekki, ale merytoryczny kontent - napisz do mnie. CENA: od 1000 zł.

Promocja na Instagramie

Mój Instagram to nie agregat treści, a edukacyjny profil, na którym popularyzuję wiedzę i testuję zajawki. Do najpopularniejszych cykli należy poranna rozgrzewka dla mózgu, Uniwersytet Wiedzy (nie)Zbędnej oraz kolorowe weekendy, w trakcie których gruntownie omawiam wybrany temat, jak np. ECO Life. CENA: od 500 zł.

Szkolenia i warsztaty

Interesuje cię kompleksowy program szkoleniowy z obszaru zarządzania zespołem, standardów sprzedaży, organizacji lub zarządzania projektami? Jestem certyfikowanym trenerem biznesu, na sali szkoleniowej spędziłam tysiące godzin. Wiem jak to robić i robię to dobrze. Współpracowałam z takimi firmami jak m.in. mBank, BNP Paribas Cardif, mFinanse, BREU.

Współpraca partnerska

Chcesz zostać partnerem mojego autorskiego projektu Biznes Up! dla przedsiębiorczych? Projekt realizowany jest za pośrednictwem przedsiębiorczego newslettera i cieszy się bardzo pozytywnym odbiorem. Dlatego. Absolutnie się nie hamuj i napisz do mnie!

Fajne blogi i strony

A jeżeli interesuje cię nowa strona www, sklep, blog lub oprawa graficzna dla twojego produktu lub projektu - sprawdź ofertę mojej firmy, Monkey Business. Współpracujemy z bloger(k)ami, freelancer(k)ami i mikroprzedsiębiorc(zyni)ami, którym zależy na ciekawym wizerunku. Zapraszam!
współpraca na blogu
Dopracowani w Social Mediach

TROCHĘ CYFROLOGII

 
WYRÓŻNIENIA W RANKINGU JASONA HUNTA (2017, 2018, 2019)
 
REKOMENDACJI W SHARE WEEKU ANDRZEJA TUCHOLSKIEGO
 
FANÓW NA FACEBOOKU. HMM. HMM. MHM. (szok!)
 
FOLLOWERSÓW NA INSTAGRAMIE. PIFF. PAFF. PFFF.
Za pracowitym blogiem stoi człowiek, ze krwi i z kością

MAGDA OSTROWSKA

magda ostrowska

Cześć! Mam na imię Magda, jestem zwykłą, chociaż multipotencjalną dziewczyną. Nie lubię się ograniczać, dlatego tego nie robię, a zamiast jednego zawodu – mam co najmniej pięć.

Jestem graficzką, blogerką, menadżerką projektów, HRabiną i trenerką biznesu. Zawodowo robię fajne blogi dla fajnych blogerek_ów i strony www dla freelancerek_ów, a od 13 lat prowadzę szkolenia dla firm z obszaru zarządzania zespołem, standardów sprzedaży, organizacji i zarządzania projektami.

Moja działalność w Internecie to już dawno więcej niż blog. To także podcast, edukcyjny profil na Instagramie, a już wkrótce także kanał na Youtube – łączy je wszystkie wspólny mianownik w postaci wiedzy, którą propaguję, bo sama #LubięWiedzieć i wiem, że warto poszerzać swój horyzont, do czego zachęcam swoje czytelniczki i czytelników. Czytaj więcej→

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do mnie!

magda@dopracowani.pl

Chciałam napisać za co czytelniczki lubią dopracowany blog, ale chyba będzie lepiej, gdy same ci o tym powiedzą

OPINIE CZYTELNICZEK

Niezależne, kreatywne i bardzo pozytywne czyli poznaj

DOPRACOWANE CZYTELNICZKI

Dopracowani to pracowity blog dla pracowitych dziewczyn, tych najbardziej kreatywnych, multipotencjalnych, z nieoczywistym poczuciem humoru, dużym dystansem do świata, wielbicielek pączków i miłośniczek psów. Ponad 72% z nich ma poniżej 34 lat, mieszka w dużym mieście i jest aktywnych zawodowo. W większości prowadzą własną firmę albo pracują w dużej korporacji, ale myślą o założeniu firmy, w czym bardzo chcę im pomóc. Nie robiłam jeszcze ankiety wśród czytelniczek, dlatego dane pochodzą z GA oraz moich wniosków wynikających z popularności poszczególnych tekstów i aktywności w Social Mediach.

niezależne

Dziewczyny, które mnie czytają w większości są aktywne zawodowo, a dzięki temu niezależne finansowo. Nad ilość, zawsze przedkładają jakość produktu. Są przedsiębiorcze i chociaż wiele z nich – pracuje w korporacji, myśli o swoim biznesie. Dlatego. Niesłabnącym powodzeniem cieszą się wszystkie artykuły dot. budowania marki i rozwoju oraz mój projekt Biznes Up!, do którego szukam partnerów więc zapraszam.

kreatywne

Pracowity blog przyciąga bardzo kreatywne osoby o wszechstronnych zainteresowaniach, które interesują się fotografią, kulturą, bullet journalingiem, kaligrafią, literaturą, grafiką i designem. Chętnie uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych, są niezwykle skuteczne w łączeniu życia zawodowego ze swoimi pasjami pozazawodowymi. Ulubionym medium moich czytelniczek jest Instagram, a na blogu cenią zarówno merytorykę, jak i sposób prezentacji treści.

pozytywne

Duma i moc, że na swoim blogu skupiam społeczność bardzo pozytywnych, zdystansowanych dziewczyn z nieoczywistym poczuciem humoru. Śmiejemy się z tych samych rzeczy, dlatego bardzo dużym zaangażowaniem w Social Mediach, cieszy się również mój fanpejdż, gdzie królują bezeceństwa czyli LOL content i lifestyle w smart wydaniu (!hope).

Napisz do mnie i niech zadzieje się magia

NAPISZ DO MNIE

Jeżeli masz pomysł na wspólny projekt na blogu, w Social Mediach lub po prostu ze mną – niezależnie od medium, napisz. Chociaż Przedsiębiorczość to moje drugie imię na pierwsze mam Magda, mówmy sobie po imieniu.

Poczekaj...

E-mail

Standardowo odpisuję w ciągu 48h. Jeżeli w tym czasie nie dostaniesz odpowiedzi daj znak-sygnał. Najwyraźniej Twoja wiadomość wpadła do Spamu.

Facebook

Na Fb staram się odpowiadać tego samego dnia więc z ogólnymi pytaniami zapraszam na fanpejdż
Współpraca na blogu | Blog o pracy i przedsiębiorczym stylu życia