magda ostrowska

Cześć, mam na imię Magda, jestem zwykłą, chociaż multipotencjalną dziewczyną. Nie lubię się ograniczać, dlatego tego nie robię, a zamiast jednego zawodu – mam co najmniej pięć. Hmm. Hmm. Mhm.

Jestem graficzką, blogerką, menadżerką projektów, HRabiną i trenerką biznesu. Zawodowo robię fajne blogi dla fajnych blogerek i strony www dla freelancerek, a od 13 lat prowadzę szkolenia dla firm z obszaru zarządzania zespołem, standardów sprzedaży, organizacji i zarządzania projektami. 

Chociaż Przedsiębiorczość to moje drugie imię, na pierwsze mam Magda. Bądźmy w kontakcie.

NAPISZ DO MNIE!

magda@dopracowani.pl

Follow
Follow

Zarządzanie projektami | eBook & Audiobook

Masz ogrom pomysłów, ale problemy z ich realizacją? Koniec z tym! Czas zamienić cele w realny plan działania, aby wdrożyć swoje pomysły, zgodnie z zaplanowanym budżetem oraz harmonogramem. Z mojego eBooka i Audiobooka o zarządzaniu projektami – dowiesz się jak to zrobić.

Co zyskasz, dzięki umiejętnemu zarządzaniu projektami? Otóż.

  • Przygotujesz się na kłody pod nogą, aby móc odpowiednio wcześnie reagować i wdrożyć plan B.
  • Zaczniesz tworzyć realne harmonogramy projektów, dzięki którym zapobiegniesz opóźnieniom.
  • Przygotowany budżet projektu, ułatwi Ci kontrolę nad jego wykorzystaniem i wyeliminuje ryzyko brnięcia w nierentowne projekty.
  • Przestaniesz wszystko robić sama i zbudujesz zespół projektowy, który pomoże Ci w realizacji projektów, a przede wszystkim pozwoli skupić się na tym, w czym jesteś najlepsza i co sprawa Ci najwięcej frajdy. Hmm. Hmm. Mhm.
  • Nie unikniesz błędów, ale nauczysz się wyciągać z nich wnioski na przyszłość.

Inaczej mówiąc. W eBooku zawarłam informacje o etapach występujących w niemal każdym projekcie, a konkretnie: określenie celu projektu, przypisanie zasobów, tworzenie budżetu i harmonogramu projektu, definiowanie zagrożeń i tworzenie planu B, monitorowanie postępów w realizacji projektu oraz jego rozliczenie.

Co tu dużo mówić. Myślę, że sądzę, że warto♥

1 Komentarz

on Zarządzanie projektami | eBook & Audiobook.
  1. -

    Przydatnie zorganizowane informacje, zwłaszcza dla tych, co dopiero przymierzają się do wyzwań zarządzania projektami. 🙂

POROZMAWIAJMY

Bardzo najbardziej chcę poznać Twoje zdanie w temacie. Zostaw komentarz.

Poczekaj...
Zarządzanie projektami | eBook & Audiobook