Magda Ostrowska

Cześć, mam na imię Magda, jestem blogerką, grafikiem i trenerem biznesu. Zawodowo robię fajne blogi dla fajnych blogerów i strony www dla freelancerów, a od 12 lat prowadzę szkoleniami dla firm z obszaru zarządzania, sprzedaży, komunikacji i outplacementu.

Na pracowitym blogu piszę o pracy, organizacji i przedsiębiorczym stylu życia. Znajdziesz tu także prorozwojowe bezeceństwa i uwielbienie dla nicnierobienia, wiadomo. Chociaż Przedsiębiorczość to moje drugie imię, na pierwsze mam Magda. Bądźmy w kontakcie.

NAPISZ DO MNIE!

magda@dopracowani.pl

Follow
Follow

WSPÓŁPRACA

Cześć, mam na imię Magda, jestem autorką bloga Dopracowani o pracy i przedsiębiorczym stylu życia. Dowiedz się dlaczego warto ze mną współpracować i co mogę ci zaoferować

01

STAWIAM NA WIARYGODNOŚĆ I OTWARTĄ KOMUNIKACJĘ

Na blogu Dopracowani™ znajdziesz wiele wartościowych artykułów prozawodowych napisanych w bardzo przystępny sposób, z przymrużeniem oka i sporą dawką dystansu. Zależy mi aby nie zawieść zaufania swoich czytelniczek dlatego niezależnie od profilu działalności opowiem historię twojej marki w sposób rzetelny, a jednocześnie angażujący i bezpretensjonalny. Po ludzku. Dla ludzi. Po prostu.

B2B (BUSINESS 2 BUSINESS)
B2C (BUSINESS 2 CONSUMER)
H2H (HUMAN 2 HUMAN)

02

AŻ W GŁOWIE MI HUCZY OD POMYSŁÓW

Spójrzmy prawdzie w oko, na tym etapie blog Dopracowani™ chociaż bardzo angażujący, nie należy do największych. Dlatego oprócz wykorzystania go jako medium, mogę zaoferować w ramach współpracy swoje bogate doświadczenie, kompetencje, pomysłowość i nieokiełznany entuzjazm. Zaręczam. Warto.

03

MOIM PODSTAWOWYM WYRÓŻNIKIEM JEST NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I TO ZARÓWNO POD WZGLĘDEM MERYTORYCZNYM, JAK I WIZUALNYM

Zawsze starannie dobieram partnerów do współpracy. Czy to na blogu, czy w swojej firmie. Dzięki takiemu podejściu możesz mieć pewność, że twoja marka nie zginie w tłumie, a efekt współpracy będzie na najwyższym poziomie. Ku radości czytelniczek, firmy, którą reprezentujesz i mojej – jako autorki tego bloga♥

Jestem otwarta na różne formy współpracy, nie tylko blogowej

FORMY WSPÓŁPRACY

Artykuły sponsorowane

Nie zamierzam dublować instrukcji obsługi ani treści marketingowych dostępnych na twojej stronie www dlatego reklamowany produkt/usługę na pewno przedstawię w kontekście szerszego zagadnienia wpisującego się w tematykę tego bloga. W cenie artykułu uwzględniona jest również promocja w Social Mediach. CENA: od 500 zł.

Konkursy

Oprócz napisania merytorycznego artykułu z twoim produktem w roli głównej, oferuję również przygotowanie koncepcji konkursowej (pomysł, zasady) wraz z promocją w Social Mediach. CENA: od 750 zł. Ponieważ zajmuję się również tworzeniem grafik chętnie opracuję także grafikę konkursową.

Relacje z wydarzeń

Jeżeli organizujesz wydarzenie branżowe, wpisujące się w tematykę tego bloga i zainteresowania moich czytelniczek, napisz do mnie. Chętnie wezmę w nim udział i zdam relację na blogu, a także w Social Mediach (Fb, IG, Instastory). CENA: ustalana indywidualnie w zależności od liczby publikacji i długości trwania wydarzenia.

Szkolenia

Interesuje Cię kompleksowy program szkoleniowo-doradczy z obszaru zarządzania, standardów sprzedaży lub outplacementu? Jestem certyfikowanym trenerem biznesu, na sali szkoleniowej spędziłam tysiące godzin. Wiem jak to robić i robię to dobrze. Napisz do mnie. Współpracowałam w tym obszarze z takimi firmami jak m.in. mBank, Multibank, BNP Paribas Cardif, Comitor, BRE Ubezpieczenia etc.

Współpraca partnerska

Chcesz zostać partnerem mojego autorskiego projektu #blogometamorfoza? A może chcesz ocieplić swój wizerunek w roli pracodawcy? Mam w głowie pomysły na doskonałe projekty, które wymagają ode mnie dużego zaangażowania, dlatego jeżeli uważasz, że twoja marka może mnie w nich wesprzeć, czekam na znak-sygnał. Jestem też otwarta na twoje pomysły co do współpracy partnerskiej.

Pozostałe

A jeżeli interesuje cię nowa strona www lub oprawa graficzna dla twojej marki, produktu, projektu sprawdź ofertę agencji CtrlAlt Create i Monkey Business | mnkb. Myślę, że sądzę, że warto.
współpraca na blogu
Dopracowani w Social Mediach

TROCHĘ CYFROLOGII

 
WYRÓŻNIENIE W RANKINGU JASONA HUNTA
 
REKOMENDACJI W SHARE WEEKU (eheś! 9)
 
FANÓW NA FACEBOOKU
 
FOLLOWERSÓW NA INSTAGRAMIE
Za pracowitym blogiem stoi człowiek, ze krwi i z kością

MAGDA OSTROWSKA

Magda Ostrowska

To jest bardzo pracowity blog więc sama też nie próżnuję. Jestem przedsiębiorcą, blogerką, grafikiem i certyfikowanym trenerem biznesu z 12-letnim doświadczeniem zawodowym. Swoją karierę zawodową rozpoczynałam w Grupie kapitałowej BRE Banku (mBank, Multibank), gdzie zajmowałam się m.in. zarządzaniem zespołem ds. reklamacji, rekrutacją i szkoleniami. Od 5 lat prowadzę własną firmę, agencję kreatywną CtrlAlt Create, jestem też właścicielką marki Monkey Business | mnkb, w której robimy fajne blogi dla fajnych blogerów i strony www dla freelancerów.

Jako trener biznesu prowadzę szkolenia dla firm z obszaru zarządzania, standardów sprzedaży, komunikacji i outplacementu. Na pracowitym blogu piszę o pracy, organizacji i przedsiębiorczym stylu życia. Znajdziesz tu także prorozwojowe bezeceństwa i uwielbienie dla nicnierobienia.

Pozazawodowo. Uwielbiam książki, seriale i kawę przegryzioną pączkiem. Moją poza-ludzką miłością jest Bombur, buldog angielski. Kocham też człowieka. Niezmiennie. Od lat ♥ Mam mnóstwo marzeń, które z czasem zamieniam na cele i po prostu realizuję. Na dzień dzisiejszy moje TOP3 to wybudować dom jak-ze-Zmierzchu, nauczyć się grać na saksofonie i pływać na kitesurfingu.

Chociaż Przedsiębiorczość to moje drugie imię, na pierwsze mam Magda. Bądźmy w kontakcie.

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do mnie!

magda@dopracowani.pl

Chciałam napisać za co czytelniczki lubią dopracowany blog ale chyba będzie lepiej, gdy same ci o tym powiedzą

OPINIE CZYTELNICZEK

Niezależne, kreatywne i bardzo pozytywne czyli poznaj

DOPRACOWANE CZYTELNICZKI

Dopracowani™ to pracowity blog dla pracowitych dziewczyn, tych najbardziej kreatywnych, z nieoczywistym poczuciem humoru, dużym dystansem do świata, wielbicielek pączków i miłośniczek psów. Ponad 72% z nich ma poniżej 34 lat, mieszka w dużym mieście i jest aktywnych zawodowo. W większości pracują w dużej korporacji ale myślą o założeniu swojej firmy w czym bardzo chcę im pomóc. Nie robiłam jeszcze ankiety wśród czytelników dlatego dane pochodzą z GA oraz moich wniosków wynikających z popularności poszczególnych tekstów i aktywności w Social Mediach.

.niezależne

Dziewczyny, które mnie czytają ku mojej ogromnej radości są aktywne zawodowo, a dzięki temu niezależne finansowo. Nad ilość, zawsze przedkładają jakość produktu. Chociaż większość z nich pracuje w korporacji, myśli o swoim biznesie dlatego niesłabnącym powodzeniem cieszą się wszystkie artykuły dot. budowania marki i rozwoju.

.kreatywne

Pracowity blog przyciąga bardzo kreatywne osoby, które interesują się fotografią, kulturą, literaturą, grafiką i designem. Chętnie uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych, są niezwykle skuteczne w łączeniu życia zawodowego ze swoimi pasjami pozazawodowymi. Ulubionym medium moich czytelniczek jest Instagram, a na blogu cenią zarówno merytorykę, jak i sposób prezentacji treści.

.pozytywne

Duma i moc, że na swoim blogu skupiam społeczność bardzo pozytywnych, zdystansowanych dziewczyn z nieoczywistym poczuciem humoru. Śmiejemy się z tych samych rzeczy dlatego największym zaangażowaniem w Social Mediach cieszy się dopracowany fanpejdż, gdzie królują bezeceństwa czyli LOL content i lifestyle w smart wydaniu (!hope).

Napisz do mnie i niech zadzieje się magia

NAPISZ DO MNIE

Jeżeli masz pomysł na wspólny projekt czy to na blogu, w Social Mediach czy po prostu ze mną – niezależnie od medium, napisz. Chociaż Przedsiębiorczość to moje drugie imię na pierwsze mam Magda, mówmy sobie po imieniu.

Poczekaj...

E-mail

Standardowo odpisuję w ciągu 48h. Jeżeli w tym czasie nie dostaniesz odpowiedzi daj znak-sygnał. Najwyraźniej Twoja wiadomość wpadła do Spamu.

Facebook

Na Fb staram się odpowiadać tego samego dnia więc z ogólnymi pytaniami zapraszam na fanpejdż
Współpraca na blogu | Blog o pracy i przedsiębiorczym stylu życia