Magda Ostrowska

Cześć, mam na imię Magda, jestem blogerką, grafikiem i trenerem biznesu. Zawodowo robię fajne blogi dla fajnych blogerów i strony www dla freelancerów, a od 12 lat prowadzę szkoleniami dla firm z obszaru zarządzania, sprzedaży, komunikacji i outplacementu.

Na pracowitym blogu, piszę o czerpaniu przyjemności z pracy, biznesu i zarabiania. Ale. Znajdziesz tu także prorozwojowe bezeceństwa i uwielbienie dla nicnierobienia. Chociaż Przedsiębiorczość to moje drugie imię, na pierwsze mam Magda. Bądźmy w kontakcie.

NAPISZ DO MNIE!

magda@dopracowani.pl

Follow
Follow

CZEŚĆ!

Zanim zaczniesz przygotuj sobie pączka żeby przegryźć nim kawę!

Mam na imię Magda i pomagam czerpać przyjemność z pracy, w której rodzaj umowy naprawdę nie ma znaczenia – liczy się to z kim pracujesz (klienci, współpracownicy), co robisz, ile zarabiasz oraz przekonanie o jakości i sensowności wykonywanej pracy. Dlatego.

Znajdziesz tu same mądrości i kilka bezeceństw o pracy niezależnie od formy (etat, własna działalność, freelance). Jako trener biznesu, HRabina i grafik wypróbowałam wszystkie, więc dałam sobie prawo do mądrowania i pomagam podejmować przemyślane decyzje zawodowe. Po ludzku. Dla ludzi. Po prostu. 

A jeżeli interesuje cię konkretny temat, napisz do mnie. Masz pytanie, zapytaj. Chociaż Przedsiębiorczość to moje drugie imię na pierwsze mam Magda, bądźmy w kontakcie! Hmm. Hmm. Mhm.

magda@dopracowani.pl

DLA KOGO?

Dopracowani to pracowity blog dla pracowitych dziewczyn. A konkretnie.

Pracowity blog to miejsce dla dziewczyn, które chcą czerpać przyjemność z pracy, biznesu i zarabiania. Dlatego. Zależy im na:

 • (współ)pracy z ciekawymi ludźmi: klienci, (współ)pracownicy.
 • zarabianiu pieniędzy w ilości odpowiadającej ich potrzebom.
 • przekonaniu o jakości i sensowności wykonywanej pracy.
 • realizacji swoich celów zawodowych – bez spiny, ale skutecznie♥
WSZYSTKO CO POWYŻEJ, SKŁADA SIĘ NA PRZYJEMNOŚĆ I ZADOWOLENIE Z PRACY. POMOGĘ CI JE ODNALEŹĆ. HMM. HMM. MHM.

Psst. Na tym blogu nikogo nie dyskryminuję, ale faworyzuję kobiety. Mimo to wiem, że jest grupa mężczyzn, którzy mnie czytają i mają się dobrze. Jeżeli chcesz do nich dołączyć, zapraszam. Tylko sam zamień sobie żeńskie końcówki na męskie, OK?

WARTOŚCI

W życiu, pracy, biznesie i na tym blogu, kieruję się kilkoma wartościami. Oto najważniejsze z nich.
 • Stawiam na kobiety – szczerze wierzę w ogromny potencjał tkwiący w dziewczynach takich jak ja i Ty, dlatego moją misją jest aby każda z nas, która chce pracować – pracowała. Co więcej, czerpiąc przyjemność z wykonywanej pracy i to niezależnie czy na etacie, czy we własnej firmie.
 • Mam dystans do siebie i świata – traktuję swoją pracę bardzo poważnie, ale do siebie mam ogromny dystans i tak też traktuję otaczający mnie świat czyt. z przymrużeniem oka.
 • Gram w otwarte karty – stawiam na szczerość i otwartą komunikację, piszę o tym na czym się znam lub czego doświadczyłam. Jeżeli w czymś się ze mną nie zgadzasz, po prostu napisz – jestem otwarta na ciekawą dyskusję.
 • Nieustannie się rozwijam – wiem czego nie wiem i nieustannie dbam o to, aby rozwijać i aktualizować wiedzę, którą się z tobą dzielę.
 • Ważna jest dla mnie jakość – uwielbiam wszystko co ładne i mądre, dlatego dokładam wszelkich starań, abyś znalazła to w moich kursach, produktach i na tym blogu.
 • Lubię zarabiać pieniądze – jestem zwolenniczką przedsiębiorczego stylu życia, a ten blog jest tego wyrazem, dlatego zarabiam na wielu (około)blogowych projektach i z ogromną chęcią, dzielę się swoimi sposobami na zarabianie. Zatem. Zapraszam.

POLECAM

Dla twojego komfortu i swojego zdrowia psychicznego, wybrałam najlepsze artykuły z każdej kategorii. Miłej lektury!

Kategoria dla dziewczyn pracujących na etacie lub szukających wymarzonego zajęcia. Podzielę się z tobą wiedzą dot. procesów rekrutacyjnych, ścieżek karier, przebranżowienia i awansów. Nie znajdziesz tutaj ofert pracy, ale pokażę ci jak szukać, by znaleźć – dokładnie takiej pracy, jakiej szukasz.

SPRAWDŹ

Kategoria dla dziewczyn prowadzących własną firmę lub myślących o jej założeniu. Podpowiem ci jak zbudować dochodową firmę, podsunę pomysł na biznes, opowiem o sprzedaży, standardach jakości, promocji i klientach. A wszystko na bazie moich bogatych doświadczeń.

SPRAWDŹ

Spójrzmy prawdzie w oko. W blogosferze jest całkiem tłoczno. Mądrych blogów jest już całkiem sporo, ładnych mniej, a mądrych i ładnych – ze świecą szukać. Dlatego też to wyglądem bloga, najłatwiej się wyróżnić i przykuć uwagę czytelników. Wiem to, bo sprawdziłam na sobie. Cieszę, się, że jesteś♥

SPRAWDŹ

Znajdziesz tutaj wszystko co mądre i użyteczne. Udowodnię, że multipotencjał jest super, pokażę jak kształtuję swoje nawyki i poruszę inne prorozwojowe tematy. Wszystko po to abyś nauczyła się nie tylko stawiać cele, ale też skutecznie je realizować. Bo o działanie w tym wszystkim chodzi.

SPRAWDŹ

W tej kategorii poruszam tematy związane z planowanie i organizacją na bazie bullet journalingu, w moim ulubionym lazy-stylu. Wbrew obiegowym opiniom, planowanie w notesie nie zajmuje dużo czasu – wszystko to kwestia priorytetów. Jeżeli ta tematyka cię interesuje, koniecznie zajrzyj też na mój Instagram, gdzie omawiam przykładowe rozkładówki.

SPRAWDŹ

MAGDA OSTROWSKA

Za pracowitym blogiem stoi człowiek, ze krwi i z kością

blog o przedsiębiorczości

Magda Ostrowska

To jest bardzo pracowity blog więc sama też nie próżnuję. Jestem przedsiębiorcą, blogerką, grafikiem i certyfikowanym trenerem biznesu z 12-letnim doświadczeniem zawodowym. Swoją karierę zawodową rozpoczynałam w Grupie kapitałowej BRE Banku (mBank, Multibank), gdzie zajmowałam się m.in. zarządzaniem zespołem ds. reklamacji, rekrutacją i szkoleniami. Od 5 lat prowadzę własną firmę, agencję kreatywną Ctrl Alt Create, jestem też właścicielką marki Monkey Business | mnkb, w której robimy fajne blogi dla fajnych blogerów i strony www dla freelancerów.

Jako trener biznesu prowadzę szkolenia dla firm z obszaru zarządzania, standardów sprzedaży, komunikacji i outplacementu, a na pracowitym blogu piszę o czerpaniu przyjemności z pracy, biznesu i zarabiania. Ale. Znajdziesz tu także prorozwojowe bezeceństwa i uwielbienie dla nicnierobienia. 

Pozazawodowo. Uwielbiam książki, seriale i kawę przegryzioną pączkiem. Moją poza-ludzką miłością jest Bombur, buldog angielski. Kocham też człowieka. Niezmiennie. Od lat ♥ Mam mnóstwo marzeń, które z czasem zamieniam na cele i po prostu realizuję. Na dzień dzisiejszy moje TOP3 to wybudować dom „jak-ze-Zmierzchu”, nauczyć się grać na saksofonie i pływać na kitesurfingu.


A jeżeli jesteś zainteresowana współpracą na blogu, patronatem lub organizacją warsztatów, zapraszam na dedykowaną stronę. Sprawdź co możemy razem zrobić. Chociaż Przedsiębiorczość to moje drugie imię, na pierwsze mam Magda. Bądźmy w kontakcie.

PRACOWITY SKLEP

Dla pracowitych dziewczyn. Freelancerek. Blogerek. Dla Ciebie.

blog o przedsiębiorczości

NAJNOWSZE WPISY

Misz-Masz kategoryczny czyli wszystkie kategorie

blog o przedsiębiorczości

Chcę zarabiać duże pieniądze to fraza, po której wiele osób trafia na ten blog. Najwyższy czas się ustosunkować. Zapraszam! Na satysfakcję z …

Podróżujesz służbowo? Spotykasz się z klientami z całej Polski i świata? Jesteś wysyłana w delegacje przez swojego pracodawcę? Poznaj jeden z najgorętszych …

Smart living to idea mądrego i sprytnego życia sprzyjająca oszczędności czasu i pieniędzy. U mnie w wersji dla przedsiębiorczych. Zapraszam! Wpis powstał …

jak uzupełnić Biznes plan

BIZNES UP!

Uwaga! Tylko dla przedsiębiorczych

Lubię zarabiać pieniądze i z ogromną chęcią, dzielę się swoimi sposobami na zarabianie. Dlatego. Jeżeli interesuje cię finansowa skala mojej blogowej działalności, zgłoś się do projektu Biznes Up! – otrzymasz kwartalny raport moich wyników finansowych na przykładzie bloga Dopracowani i innych, (około)blogowych projektów, a także:

 

 • prezent powitalny w postaci biznes planu, który stanowi punkt wyjścia do tworzenia dalszych strategii biznesowych,
 • sprawdzone sposoby promocji, sprzedaży i pozyskania klientów,
 • biznesowe wskazówki pomocne w rozwoju firmy i zwiększeniu przychodów,
 • podsumowanie działań zarówno w kontekście sukcesów, jak i biznesowych porażek i popełnionych błędów.

Blog o pracy, biznesie i zarabianiu | Pracowity blog