Magda Ostrowska

Cześć, mam na imię Magda, jestem blogerką, grafikiem i trenerem biznesu. Zawodowo robię fajne blogi dla fajnych blogerów i strony www dla freelancerów, a od 12 lat prowadzę szkoleniami dla firm z obszaru zarządzania, sprzedaży, komunikacji i outplacementu.

Na pracowitym blogu piszę o pracy, organizacji i przedsiębiorczym stylu życia. Znajdziesz tu także prorozwojowe bezeceństwa i uwielbienie dla nicnierobienia, wiadomo. Chociaż Przedsiębiorczość to moje drugie imię, na pierwsze mam Magda. Bądźmy w kontakcie.

NAPISZ DO MNIE!

magda@dopracowani.pl

Follow
Follow

DONUT WORRY

Zanim zaczniesz przygotuj sobie pączka żeby przegryźć nim kawę. Tak smakuje najlepiej - blog i kawa

PRACOWITY BLOG

Na blogu pomagam podejmować przemyślane decyzje zawodowe i zarażam ideą przedsiębiorczego stylu życia. Dołącz do naszej społeczności pracowitych dziewczyn!

Cześć. Mam na imię Magda, cieszę się, że jesteś. Jeżeli szukasz praktycznej wiedzy o pracy i przedsiębiorczym stylu życia, zostań na dłużej, bo myślę, że sądzę, że warto. Kiedy zakładałam ten pracowity blog moją misją było „…aby każdy kto chce pracować – pracował i to w miejscu, które sobie wymarzył”. Chociaż od tego czasu minęły już 2 lata, niezmiennie – to istota mojego działania.

Codziennie staram się zarażać swoje czytelniczki ideą przedsiębiorczego stylu życia, w której miejsce pracy i rodzaj umowy naprawdę nie mają znaczenia – liczy się cel, przyjemność i poczucie satysfakcji. Dlatego.

Znajdziesz tu same mądrości i kilka bezeceństw o pracy niezależnie od formy (etat, własna działalność, freelance). Jako trener biznesu, HRabina i grafik wypróbowałam wszystkie, więc dałam sobie prawo do mądrowania i pomagam swoim czytelniczkom podejmować przemyślane decyzje zawodowe. Hmm. Hmm. Mhm.

Oprócz pracy zarobkowej dającej satysfakcję i ogólny dobrostan, znajdziesz tu także tematy związane z rozwojem, blogowaniem oraz uwielbienie dla nicnierobienia. 

Zaglądaj do mnie regularnie, a pomogę ci zbudować dochodową markę, określić cele zawodowe i pokażę na swoim przykładzie, na czym polega przedsiębiorczy styl życia. Podrzucę też kilka narzędzi, które pomogą w rozwoju i zarządzaniu sobą w czasie, a wszystko bez trenerskiego nadęcia i pseudointelektualnego bełkotu. Po ludzku. Dla ludzi. Po prostu.

Chcesz więcej? Zapraszam też na pracowity fanpejdż, gdzie dla odmiany same bezeceństwa i tylko kilka mądrości oraz na mój Instagram, na którym króluje Lazy BuJo, The Bulldog i życie w mieście. Mówią, że jest fajnie, a ja im wierzę♥ A jeżeli interesuje cię konkretny temat, napisz do mnie. Masz pytanie, zapytaj. Chociaż Przedsiębiorczość to moje drugie imię na pierwsze mam Magda, bądźmy w kontakcie!

blog o przedsiębiorczości

Do or Donut!

magda@dopracowani.pl

DLA KOGO?

Dopracowani to pracowity blog dla pracowitych dziewczyn, a ja piszę dla tych najbardziej kreatywnych, z nieoczywistym poczuciem humoru, dużym dystansem do świata, wielbicielek pączków i miłośniczek psów. Czyżbym pisała dla siebie? Nic bardziej mylnego. Na bank jest nas więcej!

Pracowity blog to miejsce dla osób, które:

  • chcą zmienić pracę niezależnie czy w rozumieniu samego pracodawcy, czy wykonywanego zawodu.
  • prowadzą własną firmę lub dopiero myślą o jej założeniu.
  • cenią sobie rozwój i szczęśliwe życie gdzie oprócz pracy liczy się też chill, a przede wszystkim fun.
  • blogują i chcą by ich blog był nie tylko mądry, ale też ładny.
  • mają cele, a co najważniejsze chcą je zrealizować – bez spiny, ale skutecznie.

Tak naprawdę ten blog jest dla wszystkich, którzy w swoim życiu szukają impulsu do działania. Podobno bywam inspirująca♥

Psss na tym blogu nikogo nie dyskryminuję ale faworyzuję kobiety. Mimo to wiem, że jest grupa mężczyzn, którzy mnie czytają i mają się dobrze. Jeżeli chcesz do nich dołączyć, zapraszam. Tylko sam zamień sobie żeńskie końcówki na męskie, OK?

BIZNES UP!

Uwaga! Tylko dla przedsiębiorczych

Interesuje cię finansowa skala mojej blogowej działalności? Zgłoś się do projektu Biznes Up! aby otrzymać kwartalny raport moich wyników finansowych na przykładzie bloga Dopracowani i innych, (około)blogowych projektów.

Biorąc udział w projekcie dodatkowo otrzymasz:

  • prezent powitalny w postaci biznes planu, który stanowi punkt wyjścia do tworzenia dalszych strategii biznesowych,
  • sprawdzone sposoby promocji, sprzedaży i pozyskania klientów,
  • biznesowe wskazówki optymalizujące czas pracy,
  • podsumowanie działań zarówno w kontekście sukcesów, jak i biznesowych porażek i popełnionych błędów.

POLECAM

tytułem wprowadzenia dla twojej wygody i mojego komfortu psychicznego, wybrałam najlepsze teksty z każdej kategorii <3

Spójrzmy prawdzie w oko. W blogosferze jest całkiem tłoczno. Mądrych blogów jest już całkiem sporo, ładnych mniej, a mądrych i ładnych – ze świecą szukać. Dlatego też to wyglądem bloga, najłatwiej się wyróżnić i przykuć uwagę czytelników. Wiem to, bo sprawdziłam na sobie. Cieszę, się, że jesteś♥

SPRAWDŹ

Kategoria dla dziewczyn pracujących na etacie lub szukających wymarzonego zajęcia. Podzielę się z tobą wiedzą dot. procesów rekrutacyjnych, ścieżek karier, przebranżowienia i awansów. Nie znajdziesz tutaj ofert pracy, ale pokażę ci jak szukać, by znaleźć – dokładnie takiej pracy, jakiej szukasz. Korpoświat naprawdę nie jest taki straszny, jak go malują.

SPRAWDŹ

Kategoria dla dziewczyn prowadzących własną firmę lub myślących o jej założeniu. Podpowiem ci jak zbudować dochodową firmę, podsunę pomysł na biznes, opowiem o sprzedaży, standardach jakości, promocji i klientach. A wszystko na bazie moich bogatych doświadczeń.

SPRAWDŹ

W tej kategorii poruszam tematy związane z planowanie i organizacją na bazie bullet journalingu, w moim ulubionym lazy-stylu. Wbrew obiegowym opiniom, planowanie w notesie nie zajmuje dużo czasu – wszystko to kwestia priorytetów. Jeżeli ta tematyka cię interesuje, koniecznie zajrzyj też na mój Instagram, gdzie omawiam przykładowe rozkładówki.

SPRAWDŹ

Znajdziesz tutaj wszystko co mądre i użyteczne. Udowodnię, że multipotencjał jest super, pokażę jak kształtuję swoje nawyki i poruszę inne prorozwojowe tematy. Wszystko po to abyś nauczyła się nie tylko stawiać cele, ale też skutecznie je realizować. Bo o działanie w tym wszystkim chodzi.

SPRAWDŹ

Książki, wydarzenia, luźne przemyślenia i inne bezeceństwa. Dzięki tej kategorii chciałabym żebyś mnie lepiej poznała i zaraziła moją ideą przedsiębiorczego stylu życia, gdzie forma zatrudnienia naprawdę nie ma znaczenia.

SPRAWDŹ

MAGDA OSTROWSKA

Za pracowitym blogiem stoi człowiek, ze krwi i z kością

blog o przedsiębiorczości

Magda Ostrowska

To jest bardzo pracowity blog więc sama też nie próżnuję. Jestem przedsiębiorcą, blogerką, grafikiem i certyfikowanym trenerem biznesu z 12-letnim doświadczeniem zawodowym. Swoją karierę zawodową rozpoczynałam w Grupie kapitałowej BRE Banku (mBank, Multibank), gdzie zajmowałam się m.in. zarządzaniem zespołem ds. reklamacji, rekrutacją i szkoleniami. Od 5 lat prowadzę własną firmę, agencję kreatywną Ctrl Alt Create, jestem też właścicielką marki Monkey Business | mnkb, w której robimy fajne blogi dla fajnych blogerów i strony www dla freelancerów.

Jako trener biznesu prowadzę szkolenia dla firm z obszaru zarządzania, standardów sprzedaży, komunikacji i outplacementu. Na pracowitym blogu piszę o pracy, organizacji i przedsiębiorczym stylu życia. Znajdziesz tu także prorozwojowe bezeceństwa i uwielbienie dla nicnierobienia. 

Pozazawodowo. Uwielbiam książki, seriale i kawę przegryzioną pączkiem. Moją poza-ludzką miłością jest Bombur, buldog angielski. Kocham też człowieka. Niezmiennie. Od lat ♥ Mam mnóstwo marzeń, które z czasem zamieniam na cele i po prostu realizuję. Na dzień dzisiejszy moje TOP3 to wybudować dom „jak-ze-Zmierzchu”, nauczyć się grać na saksofonie i pływać na kitesurfingu.


A jeżeli jesteś zainteresowana współpracą na blogu, patronatem lub organizacją warsztatów, zapraszam na dedykowaną stronę. Sprawdź co możemy razem zrobić. Chociaż Przedsiębiorczość to moje drugie imię, na pierwsze mam Magda. Bądźmy w kontakcie.

Dopracowani w Social Mediach

TROCHĘ CYFROLOGII

 
WYRÓŻNIENIE W RANKINGU JASONA HUNTA
 
REKOMENDACJI W SHARE WEEKU (eheś! 9)
 
FANÓW NA FACEBOOKU
 
OBSERWUJĄCYCH NA INSTAGRAMIE

blog o przedsiębiorczości

NAJNOWSZE WPISY

Misz-Masz kategoryczny czyli wszystkie kategorie

blog o przedsiębiorczości

Jak zatrzymać klienta?

20 września 2018
-

W większości biznesów utrzymanie klienta jest tańsze, niż pozyskanie nowego. Zatem. Jak zatrzymać klienta? O czym warto pamiętać, by klienci do …

Gdy pracujesz w korporacji zapewne masz kolegów i koleżanki z pracy. Zaprzyjaźnij się z nimi lub uciekaj – zależnie od tego, na …

Less waste w małej firmie

16 września 2018
-

Less waste to odpowiedź na nurt Zero waste i polega na ograniczeniu liczby generowanych śmieci. Jak go wdrożyć w małej firmie? Na …

Blog o przedsiębiorczości i życiu zawodowym | Dopracowani