magda ostrowska

Cześć, mam na imię Magda, prowadzę firmę, zarabiam, wydaję, odnoszę sukcesy, popełniam błędy, uwielbiam swoją pracę – na tym blogu pokazuję, że TY też możesz!

Zawodowo robię fajne blogi dla fajnych blogerek i strony www dla freelancerek, a od 13 lat prowadzę szkolenia dla firm z obszaru zarządzania, standardów sprzedaży, komunikacji i outplacementu.

Na pracowitym blogu dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem i pokazuje na własnym przykładzie, jak czerpać przyjemność z pracy, biznesu i realizacji własnych projektów. Ale. Znajdziesz tu także prorozwojowe bezeceństwa i uwielbienie dla nicnierobienia. Chociaż Przedsiębiorczość to moje drugie imię, na pierwsze mam Magda. Bądźmy w kontakcie.

NAPISZ DO MNIE!

magda@dopracowani.pl

Follow
Follow

magda ostrowska

Blogerka, Grafik, Trener biznesu

To jest bardzo pracowity blog więc sama też nie próżnuję. Prowadzę firmę, zarabiam, wydaję, odnoszę sukcesy, popełniam błędy, uwielbiam swoją pracę – na tym blogu pokazuję, że TY też możesz!

Zawodowo. Jestem przedsiębiorczynią, blogerką, graficzką, menadżerką projektów i certyfikowaną trenerką biznesu z 13-letnim doświadczeniem zawodowym. Swoją karierę zawodową rozpoczynałam w Grupie kapitałowej BRE Banku (mBank, Multibank), gdzie zajmowałam się m.in. zarządzaniem zespołem ds. reklamacji, rekrutacją i szkoleniami.

Prawie 7 lat temu, postanowiłam założyć własną firmę, agencję kreatywną Ctrl Alt Create, w ramach której m.in. prowadzę szkolenia dla firm z obszaru zarządzania, standardów sprzedaży, komunikacji i outplacementu. Jestem też właścicielką marki Monkey Business | mnkb, w której robimy fajne blogi dla fajnych blogerek i strony www dla freelancerek, a swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się na tym blogu.

Pozazawodowo. Uwielbiam książki, seriale i kawę przegryzioną pączkiem. Moją poza-ludzką miłością jest Bombur, buldog angielski. Kocham też człowieka. Niezmiennie. Od lat ♥ Mam mnóstwo marzeń, które z czasem zamieniam na cele i po prostu realizuję. Na dzień dzisiejszy moje TOP3 to nauczyć się grać na saksofonie, pływać na kitesurfingu i zamieszkać w domu w lesie.


A jeżeli jesteś zainteresowana współpracą na blogu, patronatem lub organizacją warsztatów, zapraszam na dedykowaną stronę. Sprawdź co możemy razem zrobić. Chociaż Przedsiębiorczość to moje drugie imię, na pierwsze mam Magda. Bądźmy w kontakcie.

magda@dopracowani.pl

Jestem też tutaj
magda ostrowska - Dopracowani