magda ostrowska

Cześć, mam na imię Magda, jestem zwykłą, chociaż multipotencjalną dziewczyną. Nie lubię się ograniczać, dlatego tego nie robię, a zamiast jednego zawodu – mam co najmniej pięć. Hmm. Hmm. Mhm.

Jestem graficzką, blogerką, menadżerką projektów, HRabiną i trenerką biznesu. Zawodowo robię fajne blogi dla fajnych blogerek i strony www dla freelancerek, a od 13 lat prowadzę szkolenia dla firm z obszaru zarządzania zespołem, standardów sprzedaży, organizacji i zarządzania projektami. 

Chociaż Przedsiębiorczość to moje drugie imię, na pierwsze mam Magda. Bądźmy w kontakcie.

NAPISZ DO MNIE!

magda@dopracowani.pl

Follow
Follow

BIZNES UP!

Weź udział w projekcie i odbierz prezent powitalny
biznes plan
Aby odebrać prezent powitalny:
1. Zapisz się do udziału w projekcie, wypełniając formularz.
2. Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i potwierdź chęć zapisu, klikając TAK w wiadomości zwrotnej.
3. Poczekaj na wiadomość powitalną i kliknij w klik.

Lubię zarabiać pieniądze i z ogromną chęcią, dzielę się swoimi sposobami na zarabianie. Dlatego. Jeżeli interesuje cię finansowa skala mojej blogowej działalności, zgłoś się do projektu Biznes Up! – otrzymasz kwartalny raport moich wyników finansowych na przykładzie bloga Dopracowani i innych, (około)blogowych projektów. Ale.

Nie jest moim celem chwalić się czy nawet żalić, a bardziej pokazać na swoim przykładzie co działa, co nie działa, a co mogłoby zadziałać gdyby na świecie nie było Netflixa. A to nie koniec korzyści.

Biorąc udział w projekcie otrzymasz:

  • kwartalne raporty moich (około)blogowych przychodów,
  • ciekawostkami z pogranicza psychologii biznesu i moich doświadczeń,
  • sprawdzone sposoby promocji, sprzedaży i pozyskania klientów,
  • podsumowanie działań zarówno w kontekście sukcesów, jak i biznesowych porażek i popełnionych błędów.

Zapisując się otrzymasz także prezent powitalny w postaci biznes planu, który stanowi punkt wyjścia do tworzenia dalszych strategii biznesowych.

Projekt będzie realizowany za pośrednictwem Przedsiębiorczego Newslettera, ale bardzo nie chcę marnować twojego czasu dlatego nie wysyłam SPAMU, a same konkrety. Jeżeli jednak treść moich wiadomości nie będzie dla Ciebie przydatna, w dowolnym momencie możesz z nich zrezygnować. Obiecuję. Nie będę miała żalu i nie poczuję się dotknięta.

with L ♥ V Ę
magda

Biznes Up! >> Pobierz biznes plan, zaplanuj dochodowy biznes i poznaj kulisy mojej działalności